Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від КЗ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МИСТЕЦЬКО-ХУДОЖНІЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Роз'яснення щодо рішення АМКУ
Суть питання: Закупівля UA -2021-02-11-008722-а АМКУ винесено рішення №6132-р/пк-пз від 26.03.2021 року. На виконання вказаного рішення АМКУ Замовником оприлюднено звіт про виконання, після чого процедура закупівлі була розблокована і процедура кваліфікації розпочалась заново, з першого учасника ТОВ "АГЕНЦІЯ ДЖЕБ". Чи має право Замовник на цій стадії повідомити ТОВ "АГЕНЦІЯ ДЖЕБ" про невідповідність наданих документів вимогам тендерної документації (відповідна кнопка на платформі активна), а саме відсутність у калькуляції вартості послуг по охороні врахування ЄСВ і надати учаснику можливість усунути вказний недолік і у разі усунення оголосити його переможцем? Чи Замовник має повторно оприлюднити вже прийняте раніше рішення про відхилення пропозиції цього учасника?
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 573/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 07.08.2020 № 3304-04/49140-06 “Щодо порядку оскарження процедур закупівель”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F49140-06

Довідково: відповіді щодо застосування механізму 24 годин містяться у запитах 800/2020, 1562/2020, 1332/2020 розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель відповідно за посиланнями: 

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=75635800-f094-4918-84ac-a065fabc9d36&lang=uk-UA

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=62fc5fe2-5977-4a18-a898-14fdd08abba6&lang=uk-UA

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=2609b34c-7091-431c-a520-d85f4665cbf1&lang=uk-UA 

Разом з тим зазначаємо, що ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України, та відповідно до норм Закону, Положення про  Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами), до компетенції Мінекономіки як Уповноваженого органу не належить визначення правомірності дій замовників в конкретних випадках. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оскарження процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2