Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Відділ освіти Червоноградської міської ради Львівської області
Тема: Тендерна документація
Суть питання: Доброго дня. При поданні форми "«Цінова пропозиція" учасник не дотримався п.10, ч2, ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» відповідно до якого, тендерна документація повинна містити строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше ніж 90 днів з дати розкриття тендерних пропозицій. Учасник закупівлі помилково зазначив даний строк - 30 днів, що суперечить п.10, ч2, ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі». Після аукціону (учасник понижав ціну) він дозавантажив оновлену форму "Цінова пропозиція", що і повинен був зробити (вимога нашої тендерної документації). Також учасник виправив свою помилку щодо терміну дії цінових пропозицій і написав вже правильно згідно ЗУ«Про публічні закупівлі»- 90 днів. СКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА, ЯКИЙ ДОКУМЕНТ "ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ" НАМ БРАТИ ДО УВАГИ ПІД ЧАС АНАЛІЗУ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА - ДО АУКЦІОНУ чи завантажений ПІСЛЯ АУКЦІОНУ.
Відповідь на запит 153/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до пункту 26 частини першої статті 1 Закону строк дії тендерної пропозиції – установлений замовником у тендерній документації строк, після закінчення якого тендерна пропозиція втрачає чинність.

Згідно з пунктом 10 частини 2 статті 22 Закону тендерна документація зокрема повинна містити строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше ніж 90 днів з дати розкриття тендерних пропозицій.

У свою чергу, відповідно до статті 25 Закону тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями. При цьому тендерні пропозиції залишаються дійсними протягом зазначеного в тендерній документації строку. До закінчення цього строку замовник має право вимагати від учасників продовження строку дії тендерних пропозицій.

Поряд з цим, статтею 21 Закону встановлено, що в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів обов’язково зазначається кінцевий строк подання тендерних пропозицій.

Водночас згідно зі статтею 25 Закону учасник має право подавати тендерну пропозицію, вносити до неї зміни або відкликати свою тендерну пропозицію лише до закінчення строку подання тендерних пропозицій.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2