Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Коширець Віталій Миколайович

Тема: Предмет закупівлі
Тема розширена: Зміни в ДК
Суть питання: Коли Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 буде внесено зміни та приведено його до вимог сьогодення?
Відповідь на запит 489/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас національний класифікатор України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” затверджений наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.12.2015 № 1749 (далі – Єдиний закупівельний словник).

Поряд з цим зазначаєм, що Єдиний закупівельний словник гармонізовано з європейським закупівельним словником Common Procurement Vocabulary (CPV), який використовується замовниками країн - членів Європейського Союзу для визначення предметів закупівлі під час здійснення ними процедур закупівель.

Одночасно повідомляємо, що Міністерством ведеться постійна робота з удосконалення законодавства сфери публічних закупівель, а також здійснюється аналіз пропозицій щодо покращення роботи електронної системи закупівель. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Предмет закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json