Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Департамент з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради

Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Оприлюднення звіту про укладений договір.
Суть питання: Будь ласка, дайте роз'яснення щодо публікації Звіту про укладений договір. В наказі 490 від 22.03.2016 під формою Звіту є посилання, що п.п. 17. Ідентифікатор договору*. - "* Заповнюється електронною системою закупівель автоматично." . Як розуміти це посилання? Розуміти дослівно? Що тільки автоматично формується п.17, а всі інші пункти необхідно набирати вручну в форматі doc та сканувати звіт роздрукований на паперовому носії та файлом втягувати на електронному майданчику? Якщо раніше були надані консультації з цього питання дайте посилання на відповіді. Заздалегідь дякую .
Відповідь на запит 1106/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до пункту 11 частини першої статті 8 Закону форми документів у сфері публічних закупівель затверджені наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490 (далі – Наказ).

Так, Наказом затверджено форму звіту про укладені договори (далі-Звіт).

При цьому, виходячи зі змісту пункту 2 Наказу, формами документів у сфері публічних закупівель затверджено обов'язкові поля, що заповнюються замовником в електронній системі закупівель, шляхом унесення в них наявної інформації.

Разом з тим пункт 17 Звіту “Ідентифікатор договору” заповнюється електронною системою закупівель автоматично.

Додатково повідомляємо, що питання оприлюднення звіту про укладений договір розглянуто на інформаційному ресурсі infobox.prozorro.org за посиланням https://infobox.prozorro.org/articles/zvit-pro-ukladeniy-dogovir  

Крім того, стосовно технічних питань, у тому числі пов’язаних з реалізацією в електронній системі закупівель вимог законодавства, користувачам необхідно звертатись до ДП "Прозорро", яке визначене адміністратором електронної системи закупівель, інформація про що міститься в листі від 07.02.2017 № 3302-06/3810-03 "Щодо електронної системи закупівель", розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3302-06%2F3810-03

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю Звіт про укладені договори
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json