Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ПАТ "УКРТРАНГСАЗ"

Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Суть питання: Предмет закупівлі визначено як «РОБОТИ». Тендерна документація затверджена також, як закупівлі «РОБІТ». Очікувана вартість закупівлі цих робіт не підпадає під менше ніж 5 150 євро та дорівнює 4 млн. грн.
Але, процедура була оприлюднена як «відкриті торги з публікацією на англійській мові». Строк подання пропозицій було визначено 30 днів з дати оприлюднення оголошення (абз2 п.3 ст. 21 ЗУ).
Пропозицій подали 2 учасника.
Розгляд та оцінка проводились Замовником у відповідності до п.5 т. 28 -у строк, що не перевищує 20 робочих днів.
Замовник допустив до аукціону обох учасників. Відбувся аукціон. Пропозиція першого учасника після розгляду є найбільш економічно вигідною.
На етапі розгляду Замовник зрозумів, що з самого початку він повинен був оприлюднити цю процедуру, як «відкриті торги» (подання 15 к.д, розгляд – 5 р.д.).

Питання: чи порушив Замовник Закон № 922 і чи необхідно йому відмінити процедуру? Чи може Замовник продовжити процедуру та в подальшому укласти договір про закупівлю? Може є роз’яснення з цього питання?

Відповідь на запит 1021/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічне за змістом питання надано відповідь у запиті 182/2016 розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель відповідно за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=5f4b78d0-1112-4333-b375-a5fca34d415b&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відміна торгів Оприлюднення інформації про закупівлю Розгляд тендерних пропозицій
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json