Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ФОП Мишанич М.І.

Тема: Відкриті торги
Суть питання: Добрий день. 05.02.19р я отримала повідомлення про намір укласти договір і протягом 5 календарних днів повинна надати документи та інформацію, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами першою і другою ст. 17 Закону. Довідки я отримала в понеділок 11.02.19 і підкріпила в 09:09.
10 лютого- останній п’ятий календарний день припадає на вихідний день — неділю. Чи маю я право надати замовнику документи згідно зі ст. 17 Закону № 922 у строк з 6 по 11(включно) лютого 2019 року?
Дякую за відповідь
З повагою
Марія Іванівна


Відповідь на запит 182/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на аналогічне питання зазначена у запиті 256/2017, розміщеному на  Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=8cb17944-aa86-4d65-8881-38417614be71&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json