Меню

Запит від ТОВ Промстройтех

Тема: Зміна істотних умов договору
Тема розширена: Міське тендерне управління вимагає переглянути ціну договору
Суть питання: ТОВ "ПРОМСТРОЙТЕХ" перемогло у закупівлі UA-2018-02-19-001157-a, запропонувавши найкращу ціну на товар, після чого підписан договір 31/18 від 3 березня 2018р. Після підписання договір подано замовником на реєстрацію в Тендерне Управіння Маріупольської Міської Ради. Тендерне Управління відмовляється завізувати вищезазначений договір аргументуючи, що ціна на товар, яка визначена в результаті аукціону Вище ринкової, вимагаючи підписання додаткової угоди на зниження ціни.
Прошу повідомити, чи має право Тендерне Упраління відмовитися затвердити договір, чим повністю заблокує його виконання, у випадку, якщо ми відмовимося від підписання додаткової угоди?
Відповідь на запит 346/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=7&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc та  http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=5&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc   розміщено листи  від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 “Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю”, від 30.12.2016 № 3302-06/42560-06 “Щодо укладення, виконання, зміни та розірвання договору про закупівлю”.

При цьому повноваження органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій визначені Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про місцеві державні адміністрації” та іншими нормативно-правовими актами.

Разом з тим, беручи до уваги частину другу статті 19 Конституції України, та відповідно до норм Закону, Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459, до компетенції Мінекономрозвитку не належить визначення правомірності дій органів місцевого самоврядування у конкретних випадках.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміна істотних умов
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json