Меню

Запит від Дочірнє підприємство "Екранбуд" Товариства з обмеженою відповідальністю "Екран"

Тема: Тендерна документація
Тема розширена: Необхідність подання підтверджуючих документів декількома субпідрядниками
Суть питання: В тендерній документації Замовника вказано, що якщо Учасник закупівлі залучає для виконання робіт субпідрядника в обсязі менше 20%, то йому потрібно лише надати довідку в довільній формі. А якщо - більше 20%, то такому субпідряднику потрібно надати такі ж підтверджуючі документи, як і Учаснику. Чи поширюється вимога про надання підтверджуючих документів на випадок, коли Учасник залучає декілька субпідрядників кожен з яких окремо виконує роботи в обсязі менше 20%, проте разом вони виконують роботи в обсязі більше 20%? До прикладу, 3 субпідрядники, які виконують роботи в обсязі 8%, 11% та 15% відповідно.
Відповідь на запит 935/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Відповідно до пункту 31 частини першої статті 1 Закону тендерна документація - документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником та містить відомості, передбачені частиною другою статті 22 Закону.

Так, відповідно до пункту 18 частини другої статті 22 Закону у тендерній документації зазначаються такі відомості, зокрема вимога про зазначення учасником у тендерній пропозиції інформації (повне найменування та місцезнаходження) щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю - у разі закупівлі робіт або послуг.

Згідно з пунктом 32 частини першої статті 1 тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник процедури закупівлі подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації.

Отже, учасник процедури закупівлі зазначає у тендерній пропозиції інформацію (повне найменування та місцезнаходження) щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи надання послуг як субпідрядника/співвиконавця, у випадку якщо обсяг виконаних ним робіт або наданих послуг становитиме не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю.

 

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерна документація
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json