Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Цуманська селищна рада
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Суть питання: Доброго дня! Виникла наступна ситуація: із підрядником було укладено договір на виконання будівельних робіт. Сума допорогова - трохи більше 1 000 000. Відповідно, скан підписаного договору був оприлюднений на сайті Уповноваженого органу. На наступний день повезли реєструвати договір у Казначействі, але останнє відмовилось, оскільки не влаштовувала редакція договору. Треба укладати новий. Як бути із відсканованим та опублікованим договором: сканувати новий договір і дозавантажувати до попереднього; оприлюднювати новий (як новий предмет закупівлі); розірвати договір ( але це неможливо, адже для цього треба укласти та оприлюднити угоду про розірвання, а це може бути підставою для анулювання дозволу на будівництва).
Дякую!
Відповідь на запит 556/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=4&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc, розміщено лист від 07.02.2017 № 3302-06/3810-03 “Щодо електронної системи закупівель”.

Разом з тим, договірні відносин, що виникають при укладенні та виконанні договору між сторонами у разі здійснення  допорогової закупівлі, регулюються зокрема Цивільним та Господарським кодексами України.

Відповідно до частини першої статті 651 ЦК України зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом.

Поряд з цим, частиною першою статті 525 ЦК України встановлено, що одностороння відмова від зобов’язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

При цьому, порядок зміни та розірвання господарських договорів передбачений статтею 188 ГК України.

Водночас перелік повноважень центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів визначений частиною другою статті 7 Закону і є вичерпним.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Договір про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2