Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області

Тема: Інше
Суть питання: Власниками одного приміщення є державна установа (75%) та банк (25%). На території державної установи розміщений твердопаливний котел. Банк відшкодовує державній установі витрати на обслуговування цього котла та опалення його частки приміщення. Державна установа, яка є замовником у розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі", має намір оголосити закупівлю котла електричного (замінити твердопаливний). Чи може державна установа оголосити торги на закупівлю котла із його потужністю на все приміщення (100%), маючи у власності лише 75%. Яким чином оформити отримання коштів банку на закупівлю? Чи закупляти котел із потужністю лише на власне приміщення (75%) (тоді банк має закупити свій котел)?
Відповідь на запит

Шановний користувачу, повідомляємо, що на схожі за змістом питання надано відповідь у запиті 89/2018, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням:

https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=2ac4d641-8ae7-4165-9a2d-620418baf24a&lang=uk-UA

При цьому повідомляємо, що розгляд звернень споживачів та надання роз'яснення з питань застосування нормативно-правових актів НКРЕКП покладено  на Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг як Регулятора у відповідності до положень частини другої статті 19 Конституції України, Закону України “Про ринок природного газу” та Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженому Указом Президента України від 10.09.2014  № 715.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json