Меню

Запит від Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

Тема: Інше
Тема розширена: Якими повинні бути дії замовника, у разі якщо після оголошення учасника переможцем,його було внесено в зведені відомості АМКУ
Суть питання: Доброго дня! Замовником було проведено закупівлю (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-02-24-011996-b) та 17.03.2021 р. було визнано ТОВ "Боден" переможцем. 19.03.2021 р. ТОВ "Боден" було внесено у зведені відомості АМКУ. Отже, чи може Замовник укласти договір з ТОВ "Боден" (оскільки його було визнано переможцем закупівлі до внесення у зведені відомості АМКУ) чи Замовник зобов'язаний відмовитись від укладання договору?
Відповідь на запит 483/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 03.06.2020 № 3304-04/34835-06 “Щодо застосування статті 17 Закону”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F34835-06

При цьому додатково відповідь на питання міститься у запиті 451/2021 за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=66e98fbd-66af-45f2-bb65-09f9b7c748a1&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відхилення тендерних пропозицій
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json