Меню

Запит від Уповноважена особа з питань про

Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Тема розширена: Створення конфліктної ситуації, при публікації інформації про переможця уповноваженою особою
Суть питання: На виконання вимог абзацу 8, пункту 10, статті 11 Закону Про публічні закупівлі (зі змінами), передбачено рішення уповноваженої особи оформлювати протоколом, дати та підпису. Пунктом 3 статті 12 цього ж Закону документи та дані що створюються та подаються згідно вимог Законів України Про електронні документи та електронний документообіг та Про електронні довірчі послуги.
Виходячи з вищезазначеного прошу Вас надати роз’яснення з приводу конфліктної ситуації, яка виникає при публікації інформації визнання переможця уповноваженою особою, саме затверджувати своє рішення електронним підписом.
Відповідь на запит 2099/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Відповідно до пункту 35 частини першої частини першої статті 1 нової редакції Закону уповноважена особа (особи) − службова (посадова) чи інша особа, яка є працівником замовника і визначена відповідальною за організацію та проведення процедур закупівлі / спрощених закупівель згідно з цим Законом на підставі власного розпорядчого рішення замовника або трудового договору (контракту).

Згідно з частиною десятою статті 11 Закону рішення уповноваженої особи оформлюються протоколом із зазначенням дати прийняття рішення, який підписується уповноваженою особою.

Отже, у разі прийняття відповідних рішень за відповідними процедурами уповноважена особа оформлює протоколи, які складаються в довільній формі. При цьому Закон не містить вимог щодо оформлення таких протоколів з обов’язковим застосуванням засобів електронного підпису.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Електронна система закупівель Уповноважена особа
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json