Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від керечан дмитро михайлович

Тема: Інше
Тема розширена: право на участь у проведенні тендерних процедур
Суть питання: чи має право брати участь у проведенні тендерних процедур у якості уповноваженої особи особа, справа щодо якої розглядається судом
Відповідь на запит 520/2022

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання містяться в листах від 10.04.2020 №  3304-04/24218-06 “Щодо організації закупівельної діяльності замовника” і від 03.06.2020 №  3304-04/34835-06 “Щодо застосування статті 17 Закону”, розміщених на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за покликанням:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F24218-06%20

https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F34835-06

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону Уповноважена особа
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json