Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Консультації
Запит від КЗК МЦКіД
Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Суть питання: Доброго дня підкажіть будь ласка чи потрібно у 2020 році виводити тендерний комітет та залишати лише уповноважену особу? Якщо в січні 2020 у нас буде тендер то його повинен проводити тендерний комітет чи уповноважена особа?
Відповідь на запит 20/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Виходячи зі змісту частини першої статті 11 Закону замовник утворює тендерний комітет (комітети) або визначає уповноважену особу (осіб) для організації та проведення процедур закупівель.

Ураховуючи викладене, проведення процедур закупівель належить виключно до повноважень тендерного комітету або уповноваженої особи.

Водночас на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=55553, розміщено лист від 21.12.2019 № 3304-04/55553-06 "Щодо набрання чинності та введення в дію нової редакції Закону", який містить інформацію щодо організації та проведення процедур закупівель.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерна документація Уповноважена особа
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json