Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від комунальне підприємство "Київблагоустрій"
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Участь у закупівлях підприємства, яке є замовником у розумінні закону
Суть питання: Чи зобов’язане підприємство, як суб’єкт господарювання, при здійсненні закупівель, які фінансуються за рахунок коштів, отриманих від підприємницької діяльності для придбання товарів, послуг, які також будуть використані для здійснення господарської дотримуватись вимог Закону у частині проведення процедур закупівель.
Чи є необхідність застосування Закону України «Про публічні закупівлі» дискримінаційною умовою по відношенню до Підприємства під час проведення останнім закупівель, необхідних для здійснення господарської діяльності.
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 2401/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що вичерпна відповідь була надана  у запиті 2080/2020 за посиланням https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=5e5e4105-0594-4a44-a43a-41c40a53d52c&lang=uk-UA

Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2