Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Андріївської селищної ради

Тема: Інше
Тема розширена: Укладання договору при Закупівлі без використання електронної системи
Суть питання: Доброго ранку! Підкажіть будь ласка, чи можна при Закупівлі без використання електронної системи в договорі прописати: керуючись ст.631 ЦКУ сторони дійшли згоди, що умови договору застосовуються до відносин між сторонами, які виникли до його укладання, а саме з 01.07.21р.
Відповідь на запит 1096/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Водночас договірні відносини, що виникають при укладенні та виконанні договору, який не є договором про закупівлю у розумінні Закону (передбачає оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель), регулюються зокрема Цивільним та Господарським кодексами України. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json