Меню

Запит від Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства "Полтаватеплоенерго"

Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Звіт про укладений договір
Суть питання: Доброго дня! Надайте будь ласка роз'яснення/відповідь. Чи потрібно обов'язково оприлюднювати скан-копію договору при публікації Звіту про укладений договір? Якщо так, то надайте будь ласка посилання на нормативну базу. Чи Замовник повинен внести тільки інформацію про Учасника, номер договору, дату договору, сума договору, адреса Учасника, місце його реестрації?
Заздалегідь вдячні за відповідь.
Відповідь на запит 86/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Інформуємо, що подібне питання розглянуто у запиті № 61/2017, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=3488dbfa-a76b-4400-b8ba-c3dd58df91cd&lang=uk-UA

Таким чином, відповідно до пункту 11 частини першої статті 8 Закону форми документів у сфері публічних закупівель затверджені наказом Мінекономрозитку від 22.03.2016 № 490 (далі – Наказ).

При цьому, виходячи зі змісту пункту 2 Наказу, формами документів у сфері публічних закупівель затверджено обов'язкові поля, що заповнюються замовником в електронній системі закупівель, шляхом унесення в них наявної інформації.

Разом з тим, слід зазначити, що оскільки в системі електронних закупівель реалізована можливість розміщення копії договору разом зі звітом про укладений договір, замовник у разі розміщення такого договору може у пункті 14 форми звіту про укладений договір указати, що інформація про технічні та якісні характеристики товарів, робіт чи послуг зазначена у договорі.

У свою чергу, ураховуючи вимоги Цивільного та Господарського кодексів України, які регулюють договірні відносини сторін, у разі заповнення форми звіту про укладений договір без прикріплення копії договору замовнику необхідно указати інформацію про технічні та якісні характеристики товарів, робіт чи послуг, які визначені у такому договорі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Звіт про укладені договори
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json