Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Комунальне некомерційне підприємство Кам'янської міської ради "Міська лікарня швидкої медичної допомоги"
Тема: Відкриті торги
Суть питання: Добрий день. Наш заклад провів процедуру відкритих торгів щодо закупівлі газу (UA-2019-12-02-001180-b) Процедуру розпочато 02.12.2019 року, тому в оголошенні були прописані сроки поставки товару 3 01.01.2020 року по 31.12.2020 року. Договір повинен був бути від 31.12.2019 року. Строки всі витримані. 30.12.2019 року була скарга від учасника, яка була прийнята до органу оскарження. Рішенням АКМУ 27.01.2020 року було прийнято рішення про відхилення скарги, тому договір був заключений 30.01.2020 року і в договорі прописано що договір дійсний з моменту підписання до 31.12.2020 року. Чи вважається помилкою те, що в звіті про закупівлю сроки поставки товару з 01.01.2020 року, а в договорі з моменту підписання договору, тому що сроки були призупинені, у зв'язку зі скаргою? Дякую
Відповідь на запит 168/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Порядок оскарження процедур закупівель визначено статтею 18 Закону.

Відповідно до частини сьомої статті 18 Закону у разі прийняття скарги до розгляду електронна система закупівель автоматично призупиняє початок електронного аукціону та не оприлюднює договір про закупівлю і звіт про результати проведення процедури закупівлі.

Згідно з частиною восьмою статті 18 Закону розгляд скарги зупиняє перебіг строків, установлених частиною другою статті 32, абзацом восьмим частини третьої статті 35 цього Закону. Перебіг цих строків продовжується з дня, наступного за днем прийняття рішення органом оскарження за результатами розгляду скарги, рішення про припинення розгляду скарги або рішення про залишення скарги без розгляду.

Крім цього, відповідь на схоже за змістом питання зазначене у запитах №№ 4/2019 і 1238/2017, з якими пропонуємо ознайомитися за посиланнями:

http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=7c6de00e-b5ac-444b-a6d0-fcd463aad966&lang=uk-UA

http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=407257e4-9cce-47f5-a7e6-7957011f2098&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відкриті торги
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2