Меню

Запит від 24388285

Тема: Інше
Тема розширена: Консорціум
Суть питання: КОНСОРЦІУМ - тимчасове статутне об'єднання підприємств для досягнення його учасниками певної спільної господарської мети яке має власне ЄДРПОУ.
Чи може приймати учать в закупівлі підприємство яке входить до консорціуму та окремо консорціум?
(По суті це дві різні юр. організації)
Відповідь на запит 359/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься у запиті    № 945/2020 та № 1496/2020  за посиланнями:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=3b8a54f8-6d1a-4a78-af2f-04ddd9fcdd81&lang=uk-UA

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=5e9eb347-89de-434c-9db3-df4e45573f5b&lang=uk-UA

При цьому питання участі у процедурі закупівлі учасника, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі розглянуто у листі від 03.06.2020 № 3304-04/34835-06 “Щодо застосування статті 17 Закону”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F34835-06

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Учасник процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json