Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від МПП “АРХ-ІДЕЯ”

Тема: Виконання договору
Тема розширена: коли будуть перерховані кошти за виконаний проект? Чи потрібні країні досвідчені архітектори??
Суть питання: Мене звуть Іванченко Наталія Вікторівна. Я досвідчений архітектор та директор МПП “Арх-Ідея”.
Я підписала Договір з Усатівською сільською радою (67663, Одеська обл.., Біляївський район, с.Усатове, пров.Урядовий,3 ) та виконала перший етап розробки проекту будівництва об”єкту “Реконструкція ЗЗСО I-III ступенів Усатівського НВК школи-гімназії ім. П.Д.Вернидуба” Усатівської сільської ради Одеського району Одеської області в частині будівництвакорпусудля початкових класів в с.Усатово по вул.Гагаріна,83. Підписаний акт виконаних робіт. Але не отримала розрахунок та жодних коштів за цю роботу.
Таким чином, прошу розібратися у даній ситуації та дати відповідь на моє звернення, коли будуть перераховані кошти за виконану роботу.
Я архітектор та за багато років зробила проекти будівель різного призначення (житлова та цивільна інфраструктура) та є платником податків, що вкрай важливо для нашої країни, особливо у період воєнного стану.
Після закінчення війни наша країна буде відчувати потребу укваліфікованих архітекторах для створення проектів шкіл, різноманітних будівель, споруд та ін. Буду рада працювати й далі на благо нашої країни.
Тому збереження сприятливих умов для існування бізнесу, проектного у тому числі, для відтворення та подальшого розвитку країни, на мою думку, є архіважливим.

Відповідь на запит 493/2022

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 24.11.2020 № 3304-04/69987-06 “Щодо укладення, виконання, змін та розірвання договору про закупівлю”, розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за покликаннями:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F69987-06

При цьому зазначаємо, що замовник самостійно приймає будь-які рішення. Ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України, відповідно до норм Закону, Положення про Міністерство економіки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами), до компетенції Мінекономіки як Уповноваженого органу не належить визначення правомірності дій суб'єктів сфери публічних закупівель в конкретних випадках.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Виконання договору
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json