Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Консультації
Запит від Управління координації публічних закупівель Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради
Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Тема розширена: Діяльність уповноважених осіб після вступу в дію Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель»
Суть питання: 1. Яким чином має формуватись та оприлюднюватись річний план закупівель при наявності у замовника декількох уповноважених осіб (єдиним планом, чи окремими планам за напрямками діяльності кожної уповноваженої особи)?
2. Яким чином завершати процедури закупівлі у випадках тимчасової відсутності уповноваженої особи (наприклад, особа на лікарняному)?
3. Чи необхідно уповноваженій особі перед оприлюдненням звіту про виконання договору про закупівлю (закінчення строку дії договору про закупівлю, або його виконання сторонами, або його розірвання) оформлювати протоколом відповідне рішення?
Відповідь на запит 382/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель” від 19 вересня 2019 року № 114-ІХ (далі – нова редакція Закону) набрав чинності з 20 жовтня 2019 року та вводиться в дію з 19 квітня 2020 року.

Щодо питань 1, 2

На Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F55553-06%20 розміщено лист від 21.12.2019 № 3304-04/55553-06 “Щодо набрання чинності та введення в дію нової редакції Закону”, яким зокрема, повідомлялося, що узагальнені відповіді рекомендаційного характеру щодо застосування вимог нової редакції Закону будуть поступово готуватися та розміщуватися на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу після введення його в дію.

Наразі Мінекономіки готує інформаційний лист щодо уповноваженої особи, ураховуючи численні запити, що надходять від користувачів Інфоресурсу. У зв'язку з цим, просимо Вас очікувати відповідь в інформаційному листі, який буде розміщений на Інфоресурсі у підрубриці "Узагальнені відповіді".

Щодо питання 3

Відповідно до частини десятої статті 11 нової редакції Закону Уповноважена особа, зокрема  забезпечує оприлюднення в електронній системі закупівель інформації, необхідної для виконання вимог цього Закону.

Рішення уповноваженої особи оформлюються протоколом із зазначенням дати прийняття рішення, який підписується уповноваженою особою.

Отже, уповноважена особа оформлює протоколи у разі прийняття відповідних рішень.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Уповноважена особа
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json