Меню

Запит від Ковбаса Юлія Володимирівна

Тема: Відкриті торги
Тема розширена: п. 13 ч. 1 ст. 17 Закону України "Про пубюлічні закупівлі"
Суть питання: Відповідно до листа Мінекономіки від 03.06.2020р. №3304-04/34835-06 Замовник встановлює вимогу в тендерній документації щодо необхідності підтвердження учасниками процедури закупівлі відсутності підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, передбаченої п. 13 ч. 1 ст. 17 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), при цьому підтвердження таких підстав може бути передбачено в довільній формі. Однак, в Постанові Кабінету Міністрів України від 21.10.2015р. №835 зазначено, що Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг відноситься до даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних. А згідно ч. 5 Закону Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних.
Враховуючи вищенаведене виникає наступне питання: чи має право Замовник вимагати в тендерній документації необхідність підтвердження учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції відсутності підстави, встановленої п. 13 ч. 1 ст. 17 Закону?
Відповідь на запит 1636/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 03.06.2020 № 3304-04/34835-06 “Щодо застосування статті 17 Закону”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F34835-06

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json