Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Публічне акціонерне товариство «УКРТРАНСГАЗ»

Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Дата розкриття
Суть питання: Що є, в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі", датою розкриття тендерних пропозицій:
- при проведенні "українських" відкритих торгів;
- при проведенні відкритих торгів з оприлюдненням міжнародного оголошення.
Відповідь на запит 26/2016

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Щодо питання 1

Відповідно до абзацу першого частини першої статті 27 Закону розкриття тендерних пропозицій з інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, та інформацією і документами, що містять технічний опис предмета закупівлі, здійснюється автоматично електронною системою закупівель відразу після закінчення електронного аукціону. Перед початком електронного аукціону автоматично розкривається інформація про ціни/приведені ціни тендерних пропозицій.

Таким чином, у разі якщо очікувана вартість закупівлі не перевищує суму для товарів і послуг – 133 тисячі євро; для робіт – 5150 тисяч євро розкриття тендерних пропозицій здійснюється у день проведення електронного аукціону.

Щодо питання 2

Відповідно до частини першої статті 27 Закону, зокрема у разі якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до положень частини четвертої статті 10 цього Закону у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні про проведення процедури закупівлі, електронною системою закупівель автоматично розкривається частина тендерної пропозиції з інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, та інформацією і документами, що містять технічний опис предмета закупівлі.

При цьому відповідно до частини першої статті 25 Закону тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації.

Ураховуючи викладене, у разі якщо очікувана вартість закупівлі  перевищує суму для товарів і послуг – 133 тисячі євро; для робіт – 5150 тисяч євро, розкриття тендерних пропозицій частково здійснюється  у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, а в цілому у день проведення електронного аукціону.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відкриті торги Аукціон
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json