Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Дитяча клінічна лікарня № 9 Подільського району м. Києва
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Відтермінування розгляду пропозиції участника до 20 роб. днів
Суть питання: Доброго дня. Лікарнею оголошено закупівлю кейтерингових послуг (UA-2018-03-15-001519-a). Одночасно з метою забезпечення безперебійного харчування і зв'язку з тим, що закупити м'ясо можливо тільки з використанням процедури відкритих торгів (сума закупівлі перевищує 200тис. грн.), на випадок, якщо закупівля кейтерингових послуг не відбудеться, оголошено закупівлю м'яса (UA-2018-03-15-001171-a). Чи можна подовжити термін розгляду пропозиції до 20 робочих днів на закупівлі м'яса до моменту укладення договору по закупівлі кейтерингових послуг (зараз закупівля кейтерингових послуг знаходиться у стадіі - пропозиції розглянено, триває період прийому оскаржень щодо кваліфікації учасника. Дата завершення: 14.04.2018 00:00) Це потрібно для того, щоб гарантовано мати можливість отримати чи готове харчування чи принаймні мати можливість закупити м'ясо. Чи є ця підстава для продовження терміну розгляду пропозиції обгрунтованою? Дякую за відповідь.
Відповідь на запит 339/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до частини четвертої статті 28 Закону  після оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною.

Строк розгляду тендерної пропозиції, яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції.

Строк розгляду тендерної пропозиції може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. У разі продовження строку розгляду тендерної пропозиції замовник оприлюднює повідомлення в електронній системі закупівель.

Таким чином, замовник самостійно приймає відповідні рішення, необхідні для реалізації своїх функцій, дотримуючись принципів закупівель та мети Закону.

Поряд з цим пропонуємо ознайомитись з запитом за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=ce5eb47d-82b9-4d9e-8298-59d39b92fd47&lang=uk-UA 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2