Меню

Запит від Товариство з обмеженою відповідальністю ""МЕДІКАЛ ЦЕНТР СІГМА"

Тема: Відкриті торги
Суть питання: Для участі у тендерній закупівлі учасник не оприлюднив в системі електронних закупівель інформацію (в довільній формі) про те, що відомості про юридичну особу, яка є учасником, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, згідно пункту 2 частини 1 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі Закон), але як переможець торгів, той самий учасник таку довідку надав замовнику та оприлюднив в системі електронних закупівель, згідно частини 3 статті 17 Закону, яку вимагав замовник в тендерній документації.
Під час розгляду тендерної пропозиції учасника та прийняття рішення щодо визначення даного учасника переможцем, тендерним комітетом замовника взято до уваги те, що відповідно до наказу Міністерства юстиції від 11 січня 2012 року № 39/5 до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення вносяться лише відомості про фізичних осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних порушень, при цьому відомості про юридичних осіб відсутні.
На підставі вищезазначеного, питання:
1. Як потрібно було поступити? Відхилити пропозицію учасника на підставі ч. 1 статті 30 Закону, або прийняти до уваги надання відповідної довідки переможцем торгів та укласти з ним договір про закупівлі.
Відповідь на запит 1042/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листах від 24.04.2017 № 3304-06/13652-06 "Щодо застосування статей 17, 32 Закону України “Про публічні закупівлі”,  від 16.11.2017 №  3304-06/41825-06 "Щодо надання узагальнених рекомендацій для складання тендерної документації", а також у запиті  № 372/2017, розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланнями

http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=4&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=3&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

http://me.gov.ua/inforez/Details?id=19d18813-b08d-4ec9-990e-64fd38a6cb7c&lang=uk-UA

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відкриті торги Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json