Меню

Запит від Товариство з обмеженою участю ПМ ГРУП АКАДЕМІЯ

Тема: Тендерна документація
Тема розширена: вимоги статті 17
Суть питання: Відповідно до ч. 3 ст. 17 Закону України "Про публічні закупівлі" Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті.
Під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій і здійснення їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг".
Тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації.
Згідно ст. 25 Закону тендерна пропозиція це все те, що подається учасником до дати розкриття. Оскільки вимога ч. 3 ст. 17 Закону стосується переможця торгів, то документи, які він повинен надати не є частиною тендерної пропозиції.
Просимо надати роз'яснення, чи обов'язково документи, що вимагаються ч. 3 ст. 17 Закону для надання переможцем торгів подавати в електронному виді в електронній системі закупівель, чи достатньо надати їх Замовнику у паперовому?

Прохання на роз'яснення Мінекономрозвитку від 24.04.2017 № 3304-06/13652-06 не посилатись, воно відповіді на наше запитання не містить.
Відповідь на запит 570/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас зазначаємо, що вичерпна відповідь на  звернення міститься в листі від 24.04.2017 № 3304-06/13652-06 “Щодо застосування статей 17, 32 Закону”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=1&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc  зокрема в частині “Щодо подання замовнику документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами першою і другою статті 17 Закону”.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Розгляд тендерних пропозицій Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json