Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Державна установа "Інститут серця МОЗ України"

Тема: Зміна істотних умов договору
Тема розширена: Зміна обсягу закупівлі з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Суть питання: Тендерний комітет Державної установи «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я» звертається до Вас з проханням надати роз’яснення.
Листом – роз’ясненням від 28.12.2017 №3304-06/48844-06 Міністерства економічного розвитку і торгівлі України зазначено, що згідно статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) закупівля здійснюється відповідно до річного плану закупівель.
При цьому розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі не регулюється Законом і здійснюється замовником самостійно.
Разом з тим, за результатами проведення процедури закупівлі укладається договір між замовником та учасником-переможцем.
Водночас умови договору про закупівлю не повинні відрізнятись від змісту тендерної пропозиції учасника-переможця за результатами аукціону, крім випадків визначених у підпунктах частини 4 статті 36 Закону. Підпунктом 1 частини 4 статті 36 Закону встановлено можливість зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника.
Отже, яким чином замовник зменшує обсяг закупівлі, зокрема, з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника, якщо закупівля проводилась під очікувану вартість?
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 445/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=34307 розміщено лист від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 “Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю”, в якому зокрема розглянуто питання зменшення обсягів закупівлі, у випадку передбаченому пунктом 1 частини четвертої статті 36 Закону.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміна істотних умов Договір про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json