Меню

Запит від Державне підприємство "ІНФОТЕХ"

Тема: Інше
Тема розширена: Чи є роялті предметом закупівлі в розумінні Закону?
Суть питання: Чи являється винагорода (роялті) за отримане право на розповсюдження об'єкта інтелектуальної власності третім особам предметом регулювання до ЗУ «Про публічні закупівлі»?

На подібне питання була надана відповідь на запит 475/2020, в якому йде посилання на ін. відповіді 846/2019 та 522/2019 розміщених за посиланнями https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=7eb53d68-608b-4286-a172-db1f88188934&lang=uk-UA та https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=00ce823d-89ad-4753-be66-ac6ce87a8df5&lang=uk-UA

Однак, у відповіді на запит №846/2019 йшла мова про оплату винагороди за створений службовий твір, тобто є іншими правовідносинами.
А у відповіді на запит № 522/2019 йшла мова про оплату предмету договору особою, яка не є замовником за договором.
Відтак, жодне із цих порушених питань не є аналогічними за природою правовідносин, пов'язаних із виплатою саме роялті.
У зв'язку з цим ПРОСИМО надати відповідь щодо порушеного питання: Чи являється винагорода (роялті) за отримане право на розповсюдження об'єкта інтелектуальної власності третім особам предметом регулювання до ЗУ «Про публічні закупівлі»?
Заздалегідь вдачні за витрачений час та змістовну однозначну відповідь.
Відповідь на запит 438/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі”  (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Згідно з пунктом 25 частини першої статті 1 Закону публічна закупівля (далі – закупівля) – придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому цим Законом.

Сфера застосування Закону визначена статтею 3 Закону.

Отже, у разі якщо замовником у розумінні Закону передбачено придбання товарів, робіт і послуг, така закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону, в один із способів, керуючись відповідними вартісними межами, визначеними Законом.

При цьому, оскільки Законом встановлена конкретна сфера правового регулювання, дія цього Закону не поширюється на інші правовідносини.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Інше Договір про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json