Меню

Запит від КП "Київський метрополітен"

Тема: Відкриті торги
Суть питання: Прохання надати роз"яснення з наступного питання. Замовником по процедурі відкритих торгів після проведеного аукціону отримано чотири пропозиції від трьох учасників, а саме, одним учаснико було подано дві тендерні пропозиції, які відповідають вимогам тендерної документації та є відповідно до протоколу розкриття першою та третьою.
1.Чи розглядати в такому випадку замовнику першу пропозицію, чи першу і третю разом?
2. Якщо відхиляти, то, як невідповідність чому?
3. У разі відхилення першої та другої, замовнику необхідно знову розглядати третю пропозицію? Електронною системою не передбачено можливості розміщення інформації щодо відхилення першої та третьої пропозицій разом.
Відповідь на запит 296/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас зазначаємо, що відповідь на  звернення міститься в листі від 27.10.2016 № 3302-06/34323-06 “Щодо оцінки та розгляду тендерних пропозицій учасників процедур закупівель” та листі від 07.02.2017 № 3302-06/3810-03 “Щодо електронної системи закупівель”, розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb та http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=3&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc відповідно.

Поряд з цим перелік підстав для відхилення тендерних пропозицій визначений частиною першою статті 30 Закону та є вичерпним.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json