Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Державне підприємство "Львіввугілля"

Тема: Інше
Тема розширена: Визначення замовника у відповідності до п.4 ч.1 ст.2 Закону
Суть питання: Державне підприємство «Львіввугілля» засноване на державній власності та належить до сфери управління Міністерства енергетики та захисту довкілля України.
Відповідно до умов Статуту ДП «Львіввугілля», предметом діяльності підприємства є добування та збагачення кам’яного вугілля. Видобуток вугілля здійснює 6 шахт – відокремлених підрозділів підприємства.
З огляду на вищевикладене, просимо надати роз’ясненння, чи може наше підприємство бути замовником, визначеним пунктом 4 частини першої статті 2 в редакції Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019р. № 114-ІХ?
Відповідь на запит 177/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь міститься у запиті       № 150/2020 на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=5a554a66-443a-4995-b9a9-77ab1caa1685&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Замовник процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json