Меню

Запит від Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення"

Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Про несвоєчасне надання довідки про несудимість
Суть питання: Чи призведе до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу 17000 грн не відхилення пропозиції визначеного переможця відкритих торгів, який надав довідку про підтвердження не судимості службової особи не в термін 5 днів, що вимагає ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі», а на 8 день після опублікування повідомлення про намір укласти договір? ( з 1 лютого 2017 року регіональні підрозділи Міністерства внутрішніх справ України не видають зазначені довідки, Департамент інформаційних технологій МВС України надав довідку на 7 день після запиту)
Відповідь на запит 240/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до абзацу другого частини третьої статті 17 Закону переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті.

При цьому Законом не передбачено можливість продовження строку, встановленого у статті 17 Закону, для подання документів переможцем торгів.

Крім того, згідно пункту другого частини першої статті 30 Закону замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо переможець, зокрема не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону.

Водночас відповідальність в частині прийнятих рішень і застосування процедур закупівлі несуть члени тендерного комітету або уповноважена особа персонально (частина друга статті 38 Закону).

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json