Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «КРЮКОВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№29)»

Тема: Допорогові закупівлі
Тема розширена: Надання уточнень щодо спрощеної закупівлі
Суть питання: Замовник не встиг надати відповідь в період уточнення щодо спрощеної закупівлі.Таким чином, запитання залишилося без відповіді. Які повинні бути наступні дії замовника? Чи потрібно скасовувати закупівлю на підставі п.17 ст.14 Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII?
Відповідь на запит 1082/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (у редакції Закону № 114-ІХ від 19.09.2019) (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Повідомляємо, що питання проведення спрощених закупівель розглянуто в листі від  05.05.2020 № 3304-04/28729-06 "Щодо спрощених закупівель", розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F28729-06

Разом з тим, частиною сімнадцятою статті 14 Закону визначено перелік підстав для відміни спрощеної закупівлі.

Так, відповідно до пункту 17 частини сімнадцятої статті 14 Закону замовник відміняє спрощену закупівлю у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.

При цьому рішення приймаються замовником самостійно та з дотриманням законодавства.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json