Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Консультації
Запит від ДП "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв"
Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Суть питання: Доброго дня! Просимо надати відповідь чи можливо в складі одного тендерного комітету, один голова і два секретаря тендерного комітету, з чітким розподілом обов'язків кожного з них?
Відповідь на запит 43/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до частини першої статті 11 Закону для організації та проведення процедур закупівель замовник утворює тендерний комітет (комітети) або визначає уповноважену особу (осіб).

Поряд з цим питання визначення складу тендерного комітету та обов’язків його членів розглянуто в запитах 48/2016 та 141/2016, розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель відповідно за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=e641b43b-0c64-479e-95d2-80d7c3d6a864&lang=uk-UA та http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=242d1e14-4fc0-4075-98d5-097b1f8aaafe&lang=uk-UA

При цьому максимальна кількість членів тендерного комітету Законом не визначена та необмежена. Разом з тим функціональні обов’язки кожного члена тендерного комітету визначаються положенням про тендерний комітет, яке затверджуються рішенням замовника з дотриманням вимог Закону.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерний комітет
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json