Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від КНП "ООКЛ" ООР"

Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Суть питання: Просимо надати роз'яснення в наступній ситуації

Перше питання.
При проведенні процедури закупівлі з публікацією англійською мовою до нас звернувся постачальник, який бажає прийняти участь у нашій процедурі закупівлі. В своєму зверненні він повідомив, що не володіє українською мовою та просить надати перелік документів, які вимагає наша тендерна документація. Отже питання:
Чи маємо ми перекладати тендерну документацію на англійську мову ?
Якщо так, то яким чином повинні надати переклад (змінами у ТД/ надіслати E-Mail / у відповіді на питання )Друге питання
У зв’язку з змінами Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі № 1082 від 17.07.2020 року пункт 14:
14. Під час унесення інформації щодо предмета закупівлі товарів та послуг в оголошення, оприлюднення яких передбачено Законом, та повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі в окремих електронних полях зазначається інформація, визначена пунктом 12 та абзацами другим - четвертим пункту 13 цього Порядку, та інформація щодо:
назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі;
коду товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі.

Надайте будь ласка роз’яснення, яким чином необхідно вносити інформацію в оголошення, у тендерну документацію та заповнювати специфікацію договору, щодо назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та коду товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільш відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі, якщо згідно порядку визначення предмета закупівлі № 708 від 15 квітня 2020 року товари і послуги визначаються за четвертою цифрою Єдиного закупівельного словника ?
Відповідь на запит 1806/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься у запиті № 1712/2020 за посиланням: https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=eed7cb62-37a2-4e12-9561-67752f82eb71&lang=uk-UA

При цьому інформуємо, що наразі Мінекономіки готує узагальнену відповідь щодо визначення предмета закупівлі та розміщення інформації  в електронній системі закупівель, ураховуючи численні запити, що надходять від користувачів Інфоресурсу. У зв'язку з цим, просимо Вас очікувати відповідь в узагальненому листі, який буде розміщений на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json