Меню

Запит від Приватне акціонерне товариство «Житомирське шляхово-будівельне управління N19»

Тема: Відкриті торги
Суть питання: В тендерній документації Замовника передбачено надання Договірної ціни з розрахунками до неї до початку аукціону. Договірна ціна була завантажена на майданчик але без декількох розрахунків, оскільки Договірна ціна буде перераховуватись відповідно до останнього кроку аукціону. Чи є це підставою Замовнику відхилити тендерну пропозицію?
Відповідь на запит 551/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас питання щодо надання договірної ціни у разі закупівлі робіт розглянуто в листі від 05.08.2016 № 3302-06/24782-06 “Щодо здійснення закупівлі робіт”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=24782-06

Разом з тим порядок оскарження процедур закупівель визначений статтею 18 Закону. Відповідно до частини другої статті 18 Закону скарги, що стосуються прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки пропозицій учасників, подаються протягом 10 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, але до дня укладення договору про закупівлю.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json