Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Товариство з обмеженою відповідальністю «КУЛЕВ-ІНВЕСТ»

Тема: Інше
Тема розширена: Правомірність застосування пп.8 п.13 Особливостей
Суть питання: На підставі пп.12 п.13 Особливостей було підписано договір, предметом якого були будівельно-монтажні роботи. В ході виконання робіт виявлено необхідність у виконанні додаткових робіт, що не були передбачені погодженою договірною ціною. Технологічно ввести в експлуатацію об’єкт на належному рівні без виконання таких додаткових робіт буде неможливо. Питання: чи можна заключити договір на додаткові роботи на підставі пп.8 п.13 Особливостей в цьому випадку, враховуючи, що основний договір був укладений за результатами проведення закупівлі без застосування відкритих торгів?
Відповідь на запит 91/2023
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в запиті № 1156/2022, розташованому на сайті Уповноваженого органу за посиланням:
https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=c36aaf90-ebbb-4fee-84b7-374bdb158b16&lang=uk-UA
Водночас відповідно до пункту 17 Особливостей,  затверджених постановою  Кабінету Міністрів України  від 12 жовтня 2022 р.  № 1178 (далі – Особливості), договір про закупівлю за результатами проведеної закупівлі згідно з пунктами 10 і 13 цих особливостей укладається відповідно до Цивільного і Господарського кодексів України з урахуванням положень статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), крім частинтретьої-п'ятої, сьомої та восьмої  статті 41 Закону, та цих особливостей. Виходячи зі змісту пункту 17 Особливостей, договір, укладений згідно з пунктом 13 Особливостей, є договором про закупівлю.
Отже, за наявності відповідних підстав замовник може укласти договір згідно пункту 13 Особливостей.
При цьому будь-які  рішення щодо закупівлі приймаються замовником самостійно.
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Особливості закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json