Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1"

Тема: Допорогові закупівлі
Тема розширена: учасник завантажив бракуючі документи після аукціону
Суть питання: Проведено спрощену процедуру закупівлі (до 50 тис. грн.). Після аукціону, системою визначено потенційного переможця, який на третій день розгляду матеріалів додатково завантажив файли до своєї пропозиції. Ці документи підтверджують якість товару.
Для відкритого торгу Законом передбачено, що замовник через систему повідомляє учасника про невідповідність наданих документів, а учасник протягом 24 годин має можливість додавати до раніше завантажених документів додаткові матеріали.

Для спрощеної процедури таких умов Законом не передбачено. Але й не заборонено, якщо система дозволяє учаснику на третій день розгляду матеріалів дозавантажувати документи.

Тому, постає питання - як розглядати подані документи:
- які завантажені за весь час;
- які завантажені виключно до проведеного аукціону (без врахування завантажених додатково документів).

Заздалегідь вдячний за відповідь!
Відповідь на запит 1621/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Виходячи зі змісту частини дев’ятої статті 14 Закону пропозиції подаються учасниками після закінчення строку періоду уточнення інформації, зазначеної замовником в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну та інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), шляхом завантаження необхідних документів через електронну систему закупівель, що підтверджують відповідність вимогам, визначеним замовником.

Пропозиції учасників, подані після закінчення строку їх подання, електронною системою закупівель не приймаються.

Учасник має право внести зміни або відкликати свою пропозицію до закінчення строку її подання без втрати свого забезпечення пропозиції.

Такі зміни або заява про відкликання пропозиції враховуються, якщо вони отримані електронною системою закупівель до закінчення строку подання пропозицій.

Отже, завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі та вимогах до предмета закупівлі, здійснюється учасниками саме до закінчення строку подання пропозицій.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json