Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Консультації
Запит від ДП "НАЕК "Енергоатом"
Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Тема розширена: Форми документів у сфері публічних закупівель
Суть питання: Відповідно до ч.4 ст. 11 Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII рішення тендерного комітету оформлюється протоколом.
Чи розроблялися Уповноваженим органом (розроблені) рекомендовані зразки (форми) протоколу засідання тендерного комітету, витягу з протоколу засідання тендерного комітету?
Відповідь на запит 916/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до частини першої статті 11 Закону для організації та проведення процедур закупівель замовник утворює тендерний комітет (комітети) або визначає уповноважену особу (осіб).

У свою чергу, виходячи зі змісту частини четвертої статті 11 Закону будь-які рішення тендерного комітету або уповноваженої особи оформлюється протоколом.

Водночас наказом Мінекономрозитку від 22.03.2016 № 490 “Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель” відповідно до пункту 11 частини першої статті 8 Закону затверджені форми протоколу розкриття тендерних пропозицій та протоколу розгляду тендерних пропозицій.

Разом з тим, у інших випадках оформлення протоколів здійснюється замовником самостійно у довільній загальноприйнятній у діловодстві формі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерний комітет
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json