Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Амеліна Тетяна Миколаївна
Тема: Інше
Тема розширена: Закупівля товарів COVID-19 відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб"
Суть питання: Доброго дня!
24.07.2021р. набрав чинності Закон Україні № 1599-IX від 01.07.2021р. «Про внесення зміни до розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про публічні закупівлі" щодо виключення можливості здійснення закупівель без використання електронної системи закупівель» (далі за текстом – закон).
Абзацом 4 цього Закону зазначено:
Установити, що на період дії встановленого Кабінетом Міністрів України карантину, відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", закупівля товарів (крім лікарських засобів, вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів, розхідних матеріалів для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 та медичних виробів для вакцинації від COVID-19, медичного обладнання для закладів охорони здоров’я, що надають допомогу пацієнтам, хворим на COVID-19, систем постачання медичних газів) та послуг, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), здійснюється в порядку, встановленому цим Законом для спрощених закупівель".

Просимо надати роз’яснення чи застосуються до спрощених процедур стосовно закупівлі товарів, відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" та Закону 1599, визначені верхні граничні суми у розмірі 200тисяч для товарів та 1,5 мільйона гривень для послуг, передбачені п.1 ст. 3?
п.1 п.1 ст3 Закону України "Про публічні закупівлі":
1) до замовників, визначених пунктами 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, за умови що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень;
Відповідь на запит 1036/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься  у запиті № 1020/2021 розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням:

https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=b07d032f-c3cc-4cc3-ac06-4e01a4fecef7&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Інше
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2