Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Консультації
Запит від Південне територіальне квартирно-експлуатаційне управління
Тема: Інше
Тема розширена: Реєстрація Договору в Держказначействі
Суть питання: 1)Чи може Замовник укласти Договір на закупівлю робіт з будівництва (переговорна процедура для потреб оборони) сумою меншою ніж остаточна пропозиція учасника торгів за результатами аукціону (враховуючи, що програмний комплекс АВК при розрахунку договірної ціни дає меншу або більшу суму, в діапазоні до 1 грн.)?
2) Чи повинен Замовник вносити до тексту Договору (за вимогою Держказначейства) назву процедури за якою було проведено закупівлю?
Відповідь на запит 864/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

На Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=4&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc  та http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=4&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc розміщено листи від 30.12.2016 № 3302-06/42560-06 “Щодо укладення, виконання, зміни та розірвання договору про закупівлю” та від 25.11.2016 № 3302-01/38216-06 "Щодо закупівлі робіт" відповідно.

Принагідно інформуємо, що  з питання укладення договору про закупівлю додатково можна ознайомитись на інформаційному ресурсі    infobox.prozorro.org  за посиланням http://infobox.prozorro.org/knowledge-base/view/636?q=#p8

При цьому згідно з частиною другою статті 7 Закону центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів до здійснення оплати за договором про закупівлю перевіряє наявність договору про закупівлю, річного плану закупівель та звіту про результати проведення процедури закупівлі, які підтверджують проведення процедури закупівлі, за результатами якої укладено договір про закупівлю.

Разом з тим, ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України, та відповідно до норм Закону, Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459, до компетенції Мінекономрозвитку не належить визначення правомірності дій суб"єктів у конкретних випадках.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json