Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ТОВ "Науково-виробничий центр Ін-Тех"

Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Закупівля послуг з енергосервісу
Суть питання: Згідно закону України №114-IX від 19.09.2019 р., що вступив в дію 19.04.2020 р., особливості здійснення процедури закупівлі послуг енергосервісу встановлюються окремим законом (пункт 3 частини 8 статті 3 згаданого закону).
Просимо надати роз'яснення та інформацію стосовно наступного.

1.Який очікувальний термін прийняття цього окремого закону чи змін до чинного закону України №327-VIII від 09.04.2015 р.
2. Чи проводиться публічне обговорення проектів документів, що стосуються особливостей здійснення закупівлі послуг енергосервісу (змін до закону України №327-VIII від 09.04.2015 р., методичних та нормативно-технічних документів)?
Якщо таке обговорення проводиться, то як можна ознайомитися з документами, що розробляються з цього питання та/чи прийняти участь у їх обговоренні?
Відповідь на запит 692/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Відповідно до частини восьмої статті 3 Закону особливості здійснення процедур закупівлі, визначених цим Законом, встановлюються окремими законами для таких товарів, робіт і послуг, зокрема послуг енергосервісу.

Наразі чинним нормативно-правовим актом у сфері послуг  енергосервісу є Закон України від 09.04.2015 № 327-VIII “Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації”.

Разом з тим відповідно до положення Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (далі - Держенергоефективність), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 № 676, Держенергоефективність є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра енергетики та захисту довкілля і який реалізує державну політику у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

Тому, з питань, порушених у запиті пропонуємо звернутися до Держенергоефективності.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json