Меню

Запит від Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради

Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Закупівля газу
Суть питання: При проведенні відкритих торгів на закуупівлю газу природного ми в тендерній локументації прописали таку фразу: "Ціна на газ встановлюється учасником у відповідності до ст. 12 Закону України від 09.04.2015 № 329-VIII «Про ринок природного газу» учасник включає до вартості ціни пропозиції конкурсних торгів послуги, пов’язані з постачанням газу до точки входу в газорозподільну систему, до якої підключено об’єкти замовника, в тому числі витрати щодо транспортування природного газу магістральними трубопроводами у відповідності з тарифами, що встановлені згідно постанов НКРЕКП.» Питання чи законно включати до ціни послуги з постачанням? чи не буде це розцінено як незаконні вимоги що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників????
Відповідь на запит 43/2017

  Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Інформація щодо питання закупівлі природного газу та послуг з розподілу природного газу у зв’язку зі змінами, які відбулися у законодавстві, що регулює функціонування ринку природного газу, міститься в листі від 01.12.2015  № 3302-05/40083-06, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://me.gov.ua/Documents/List?lang=uk-UA&tag=RoziasnenniaStosovnoZastosuvanniaZakonodavstvaUSferiDerzhavnikhZakupivel

При цьому повідомляємо, що розгляд звернень споживачів та надання роз'яснення з питань застосування нормативно-правових актів НКРЕКП покладено  на Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг як Регулятора у відповідності до положень частини другої   статті 19 Конституції України, Закону України “Про ринок природного газу” та Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженому Указом Президента України від 10.09.2014  № 715.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json