Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Державне пiдприэмство Одеський морський торговельнтц порт

Тема: Тендерна документація
Суть питання: Просимо надати пояснення щодо правильностI обчислення строку подання пропозицiй у тендернiй документацIi. Обчислення строку наприклад 15 днiв з дня оприлюднення оголошення починаэться з наступного дня, а закiнчуэться на 15 день чи на 16? Наприклад , оголошення оприлюднене 13 листопада, тодI строк подання пропозицiй становить 28 чи 29 листопада?
Відповідь на запит 1110/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до частини другої статті 22 Закону тендерна документація повинна містити зокрема зазначення кінцевого строку подання тендерних пропозицій.

Разом з тим, відповідно до частини третьої статті 21 Закону строк для подання тендерних пропозицій не може бути менше ніж 15 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення процедури відкритих торгів на веб-порталі Уповноваженого органу.

Таким чином, строк для подання тендерних пропозицій розпочинається після оприлюднення оголошення про проведення процедури відкритих торгів і має становити не менше ніж 15 днів. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оголошення про проведення процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json