Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області
Тема: Інше
Суть питання: В 2019 році були виконані роботи з розробки проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт паркану навчального закладу на загальну суму 60843 гривні. В зв"язку з невиконанням міського бюджету кошти не були перерахованів минулому році. В бюджеті на 2020 рік кошти не передбачені. За рахунок перерозподілу коштів між КЕКВ планується виділити кошти на викоання вищевказаних робіт.Чи має право замовник укласти прямий договір з проектною орагізацією, сума якого перевищує 50,0 тис. грн.
Відповідь на запит 2211/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листах від 03.09.2020 № 3304-04/54160-06 “Щодо планування закупівель”, від 05.05.2020 №3304-04/28729-06 “Щодо спрощених закупівель” розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланнями: https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F54160-06, https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F28729-06

Разом з тим відповідно до частини другої статті 44 Закону України "Про публічні закупівлі" за придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, відповідно до вимог цього Закону, та укладення договорів, що передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених цим Законом, та за порушення вимог цього Закону службові (посадові) особи, уповноважена особа замовника та керівники замовників несуть відповідальність згідно із законами України.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2