Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Виконавчий комітет Охтирської міської ради

Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись
Суть питання: Доброго дня! Підкажіть, будь ласка. У виконавчому комітеті були оголошені тендерні закуівлі землевпорядної документації. Тендер відбувся вчора, брало участь 12 учасників. Але наразі із 12 членів виконавчого комітету 10 осіб є на лікарняному і їх повноваження не правомочні. Яким чином у такому випадку має діяти тендерний комітет, як приймати рішення 2 особам? І чи є підстави для відміни торгів ? Дякую!
Відповідь на запит 2546/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі”  (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Поряд з цим повідомляємо, що відповідь на подібне питання міститься на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=5f402d95-9d74-4caf-bf4f-bf42d7375047&lang=uk-UA у запиті № 592/2019.

Разом з тим, статтею 31 Закону визначено перелік підстав для відміни замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися.

Так, відповідно до абзацу третього частини першої статті 31 Закону замовник відміняє торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.

При цьому рішення приймаються замовником самостійно та з дотриманням законодавства.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерний комітет
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json