Меню

Запит від ДП "Сервіс"

Тема: Інше
Тема розширена: Чи підпадає ДП під визначення поняття "замовник"?
Суть питання: Органом управління Державного підприємства відповідно до його статуту є орган державної влади (центральний орган виконавчої влади України). Чи підпадає таке державне підприємство під визначення поняття «замовник» по ознаці, передбаченій абзацом третім пункту 9 частини першої Закону (органи державної влади чи органи місцевого самоврядування володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи)?
Відповідь на запит 921/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що питання визначення поняття “замовники” розглянуто в листі від 29.04.2016 № 3302-06/12875-06 “Щодо здійснення закупівель замовниками”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель відповідно за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=12875 

Отже, юридичні особи та/або суб’єкти господарювання самостійно визначають приналежність до замовників в розумінні Закону.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json