Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Приватне підприємство "Виробниче товариство Кіровоград-Трансгазбуд"
Тема: Виконання договору
Тема розширена: Зміна системи оподаткування в процесі виконання договору
Суть питання: Просимо надати роз’яснення стосовно наступної ситуації, в якій опинилося наше підприємство.
1. На момент проведення закупівель, визнання переможцем та укладання договору на виконання будівельно-монтажних робіт по об’єкту будівництва наше підприємство перебувало на спрощеній системі оподаткування, як платник єдиного податку -5%.
Розрахунок Договірної ціни було виконано, враховуючи спрощену систему оподаткування.
Термін виконання робіт по об’єкту 2 роки, що дозволяло підприємству залишатись на спрощеній системі, не перевищуючи ліміт - до 7 млн.грн.
Але, враховуючи соціальну значимість об’єкта, замовником вирішено питання по додатковому фінансуванню робіт на 2020 рік, що призведе до перевищення ліміту та переходу підприємства на загальну систему оподаткування з ПДВ.
Просимо пояснити, як діяти підприємству. Чи достатньо буде надати замовнику листа про зміну системи оподаткування без збільшення вартості робіт, оформлення відповідної додаткової угоди з завантаженням її в системі PROZORRO з розрахунком Договірної ціни на залишок робіт з врахуванням ПДВ. Чи потрібно в даному випадку проводити нову закупівлю на одного учасника.
Будемо вдячні за надану в найкоротші терміни відповідь.
Відповідь на запит 2438/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на звернення міститься в листі від 17.01.2017 № 3302-06/1340-06 “Щодо зміни системи оподаткування” розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель відповідно за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=1340-0  При цьому позиція Міністерства з цього питання залишилась незмінною.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Виконання договору
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2