Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Український науково-дослідний інститут соціальної і судової психіатрії та наркології

Тема: Відкриті торги
Суть питання: З приводу отримання гранту щодо створення Центру обміну технологій в сфері терапії залежностей на базі Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України(далі УНДІ ССПН)Каліфорнійським університетом в Сан Дієго доручено УНДІ ССПН проведення Міжнародної конференції. Службою контрактів і грантів Каліфорнійського університету будуть перераховані кошти на оплату послуг з проведення зазначеної Конференції в сумі 36000,00 доларів США. Кошти, що надійдуть на оплату послуг з проведення конференції належить до другої групи влсних надходжень бюджетних установ. ПИТАННЯ: Чи потрібно проводити відкриті торги на оплату послуг з проведення зазначеної Конференції?
Відповідь на запит 1081/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=2&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc розміщено лист від 03.04.2017 № 3304-06/10825-06 “Щодо здійснення закупівель за міжнародними договорами”, який містить відповідь на питання, зазначене у зверненні.

Разом з тим, відповідно до Положення про Державну казначейську службу України, затвердженого  Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 460/2011 Державна   казначейська   служба   України   (Казначейство України) є центральним органом виконавчої влади,  який відповідно до покладених завдань здійснює у межах повноважень контроль за, зокрема веденням бухгалтерського  обліку  всіх  надходжень  і  витрат  державного бюджету та місцевих бюджетів,  складанням  та  поданням фінансової і бюджетної звітності. Тому, з питання класифікації  груп власних надходжень бюджетних установ слід звертатися до Державної казначейської служби України.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Державна казначейська служба України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json