Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ДСП "Чорнобильська АЕС"

Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Суть питання: Відповідно до частини першої статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані елекронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: договір про закупівлю. Просимо надати роз'яснення щодо оприлюднення укладенного договору з всіма додатками до нього? Чи потрібно оприлюднювати всі додатки до укладеного договору?
Відповідь на запит 211/2016

 Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Абзацом восьмим частини першої статті 10 Закону визначено, що замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: договір про закупівлю - протягом двох днів з дня його укладення.

При цьому ураховуючи принципи здійснення закупівель, зокрема відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, які передбачені статтею 3 Закону, замовник оприлюднює на веб-порталі  договір про закупівлю, укладений за результатами проведення процедури закупівлі,  в цілому.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Договір про закупівлю Розгляд тендерних пропозицій
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json