Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Ігнатченко Мария Олександрівна

Тема: Переговорна процедура закупівлі
Тема розширена: оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера
Суть питання: Якщо було оголошено відкриті торги, всіх Учасників закупівлі було відхилено. Однак один Учасник подає скаргу до АМКУ. Оскільки у Замовника виникає нагальна потреба у закупівлі та на підставі абзацу 4 пункта 3 частини 2 статті 40 Закана про публічні закупівлі, а саме оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується Замовник може провеести переговорну процедуру закупівлі. Замовником оголошено переговорну процедуру, та на момент підписання договору в переговорній процедурі - АМКУ публікує рішення, (згідно якого закупівля щодо відкритих торгів не відбулась) тобто період оскарження по даній закупівлі завершився.
Чи є можливість у Замовника підписати договір по переговорній процедурі, уже після завершення оскарження ?
Питання полягає у тому, на "період оскарження" - це поки закупівлю оскаржується і на цей період Замовник може провести процедуру? Чи головне розпочати переговорну процедуру, а надання послуг/поставка товарів буде виконана уже після періоду оскарження?
Відповідь на запит 1236/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від  03.10.2020 № 3304-04/60124-06 “Щодо переговорної процедури закупівлі” та у запиті № 809/2021, розміщених на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланнями: https://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=60124

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=682ca53f-a15a-49af-b966-0ffb3172f043&lang=uk-UA

Отже, замовник може застосувати/розпочати  переговорну процедуру закупівлі відповідно до абзацу п'ятого пункту 3 частини другої статті 40 Закону у разі якщо 1) після оцінки тендерних пропозицій оскаржуються рішення, дії чи бездіяльність замовника щодо триваючого тендера; 2) обсяг не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Переговорна процедура закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json